Великобританія відкриє “матрьошку” російських капіталів у випадку атаки

Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон під час Мюнхенської конференції 19 лютого оголосив, що санкції вдарять по російським капіталам, які перебувають за кордоном.

джонсон
Борис Джонсон, Прем’єр-міністр Великобританії — виступ під час Мюнхенської безпекової конференції 19 лютого. Фото: скрін відеотрансляції

Борис Джонсон підтвердив, що Великобританія готова до жорстких заходів, щоб Росію за агресію щодо України.

Об этом сообщает Растрига

Санкції вживатимуть як щодо окремих осіб, так і щодо стратегічно важливих підприємств. Уряд Британії зробить так, щоб вони не могли отримувати кошти на лондонських ринках капіталу. Одночасно з цим будуть відкриті "матрьошки":

"Ми відкриємо матрьошку. "Матрьошку" російських компаній і корпорацій під державним управлінням, щоб виявити відповідальних, що стоять за ними фінансово", — заявив Джонсон.

Наразі у Прем’єр-міністра немає однозначних даних, чи буде напад Росії. Однак Великобританія готується підсилити військові потужності і надасть свої війська у країни-члени НАТО, зокрема — у Польщу.

Політик припускає, що криза у відносинах з Росією не розв’яжеться найближчим часом, а може тривати ще довго. Протягом цього часу вона намагатиметься відшукати слабке місце у ЄС, НАТО та в їхніх союзників і партнерів. А поки що він закликає російський уряд відвести війська від кордонів України.

Нагадуємо, що на лінії розмежування на Донбасі тривають обстріли, внаслідок яких 19 лютого загинув один український військовий.

Президент Зеленський прибув на Мюнхенську конференцію, де виступить з доповіддю про ситуацію в країні.

Читати також:
Росія відмовилась взяти участь у роботі ТКГ Путін дав старт навчанням за участю сил ядерної тріади Нардепи від “Слуги народу” приїхали в зону ООС Сьогодні Зеленський летить до Мюнхена на конференцію з безпеки
Поділитись
Автор: Олена Бурдейна

Источник: Скелеты в шкафу