На Донеччині перший священник московського патріархату перейшов до ПЦУ (ВІДЕО)

На Донеччині перший священник вийшов із Московського Патріархату та приєднався до Православної Церкви України.

Йдеться про отця Павла Шевкаленка. Про подію на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив Митрополит Донецький і Маріупольський ПЦУ Сергій, пише Вчасно.

Указом Митрополита протоієрея Павла було зараховано до штату кліриків Донецької єпархії ПЦУ. Його призначено штатним священником храму в Новогродівці.

«Отець Павло прийняв вірне рішення і обрав ту канонічну Церкву, яка молиться за свій український народ і за своє військо. Безперечно, його колишнє керівництво та „брати-священники“ почнуть залякувати різними способами, але він разом з матушкою зробили розумний крок і увійшли в родину канонічної, автокефальної, помісної Православної Церкви», — зазначає Митрополит Сергій.

Зазначимо, офіційно до повномасштабного вторгнення Росії на Донеччині налічувалося 136 парафій Православної Церкви України. Під час війни українська церква поруч зі своїми вірянами. За рік повномасштабного вторгнення Донецька єпархія ПЦУ надала Збройним Силам України, пораненим бійцям та нужденним допомоги на близько 100 мільйонів гривень.

Раніше в інтерв’ю «Вчасно» владика Сергій розповідав, що Донецька єпархія проводить співбесіди з тими священниками УПЦ МП, які готові перейти до ПЦУ.

«Аргумент»