Нардеп від ОПЗЖ Ігор Абрамович написав заяву про складання мандата

Читать на русском

Нардеп від ОПЗЖ Ігор Абрамович написав заяву про складання мандата
Нардеп від ОПЗЖ Ігор Абрамович написав заяву про складання мандата

Народний депутат від забороненої в Україні партії "Опозиційна платформа — За життя" Ігор Абрамович 6 лютого написав заяву про складання мандату. Він у перший день повномасштабного вторгнення РФ, 24 лютого 2022 року, став першим членом ОПЗЖ, який вийшов із фракції цієї політичної сили.

Об этом сообщает Компромат СНГ

Про це повідомив голова фракції "Слуги народу" Давид Арахамія. Він заявив, що тоді, у лютому 2022-го, вчинок Абрамовича став прикладом для інших членів фракції ОПЗЖ, тепер нардепи від цієї політсили знову мають наслідувати приклад колишнього колеги.

"Сьогодні написав заяву про складання мандата Ігор Абрамович. Саме його вихід із лав фракції ОПЗЖ у перший день повномасштабного вторгнення заклав початок для її подальшого розвалу в українському парламенті. Тому сподіваюся, що сьогоднішнє його рішення про складання депутатських повноважень так само стане прикладом для наслідування для інших депутатів від забороненої ОПЗЖ", — зазначив Арахамія.

Він також заявив, що Абрамович, на відміну від переважної більшості однопартійців, дотримувався проукраїнської позиції. Тому часто голосував урозріз із "лінією партії".

"Ігор зі своєю проукраїнською позицією ніколи не асоціювався у мене з ідеологією ОПЗЖ. Достатньо поглянути на "синхронність" його голосування з колишніми однопартійцями. Простіше кажучи – свій серед чужих у тилу п’ятої колони", — пише Арахамія.

Також глава фракції президентської партії згадав, що Абрамович створив депутатську групу "Відновлення України", яка, за словами Арахамії, "послідовно підтримує всі важливі для майбутнього країни та відсіч агресору законодавчі рішення, у найважчі місяці війни лише зміцнила стійкість нашого парламенту перед зовнішнім агресором ".

"Тому закликаю інших депутатів із забороненої фракції ОПЗЖ наслідувати цей приклад. Пора вже нарешті відчути настрої суспільства на 11-му місяці повномасштабної війни", — резюмував Арахамія.

Про конкретні причини, які спонукали Абрамовича скласти мандат, голова фракції "Слуги народу" нічого не повідомив.

Источник: Корупция Ру