Preloader

Рудик розповіла, як будуть вирішувати конфлікт у “Голосі”

Рудик розповіла, як будуть вирішувати конфлікт у “Голосі”
Рудик розповіла, як будуть вирішувати конфлікт у “Голосі”

Конфлікт у парламентській фракції “Голос” планується вирішити під час партійного слухання. До цього у партії хочуть дочекатися висновку контрольно-ревізійної комісії щодо ситуації.

Про це в інтерв’ю РБК-Україна заявила глава партії “Голос” Кіра Рудик.

За її словами, причиною конфлікту стала проблема зростання.

“Коли я була головою компанії, я це вже бачила, тому я досить спокійно до цього ставлюся. Коли компанія швидко зростає, всередині відбуваються певні потрясіння”, – пояснила Рудик.

Вона зазначила, що для виходу з ситуації планують провести партійні слухання.

“На них ми зможемо обговорити всі проблеми, про які йшлося в заявах окремих моїх колег. Почути всіх. Не тільки депутатів, але і партійців з регіонів, відомих спікерів партії і так далі”, – заявила голова “Голосу”.

При цьому Рудик не боїться ініціативи незадоволених членів фракції за заміну керівництва партії.

“На минулому з’їзді наприкінці січня ми вже виносили питання довіри чолі партії, з ініціативи тих же депутатів. Були делегати з 21 осередку і я отримала, здається, майже 90% підтримки”, – сказала вона.

Нагадаймо, в понеділок, 29 березня, 10 з 20 депутатів фракції “Голос” вийшли з відкритим листом. Вони закликали провести з’їзд і переобрати керівництво партії. Діючу голову партії Кіру Рудик вони звинувачують у підкилимних переговорах з владою і порушення демократії.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/448459-rudik_rozpovila_jak_budutj_virishuvati_konflikt_u_golosi”