Preloader

В Україні з’явиться електронний військовий квиток

В Україні створили Єдиний державний реєстр військовозобов’язаних. Тепер планують запровадити електронну реєстрацію військових, електронний військовий квиток та електронні територіальні центри комплектування/ Про це повідомив міністр оборони Андрій Таран. За його словами, тепер в Україні настав кінець ери військкоматів, передає .

ZSU
Фото: пресцентр ЗСУ

Замість них будуть територіальні центри комплектування. Тому у разі загострення ситуації на доукомплектування військових частин тепер відведені лічені дні.

"Створений Єдиний державний реєстр військовозобов’язаних та розпочаті проекти щодо цифровізації процесів військового обліку: е-реєстрація, е-військовий квиток, е-транспорт, е-ТЦК. І це тільки верхівка айсберга. Ми не просто зміцнили Збройні сили, але й дали інструменти для впровадження змін у інших складових сектору безпеки та оборони", – зазначив він.

Нагадаймо, 30 березня Верховна Рада ухвалила закон, яким скасувала військові комісаріати. Тепер замість них в Україні з’являться сучасні територіальні центри комплектування та соціальної підтримки.

Також новий закон дозволяє протягом доби призвати на службу резервістів в особливий період без оголошення мобілізації і передбачає штрафи за порушення правил військового обліку.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, в Україні почав діяти Центр боротьби з фейками.

Читати також:
Заробив майже півмільйона: Єрмак оприлюднив декларацію
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/v-ukrayini-zyavytsya-elektronnyj-vijskovyj-kvytok/”