Preloader

Яну Дугарь залишили під домашнім арештом. Прокурор обгрунтовував її арешт фактами, які раніше були спростовані у суді

Апеляційний суд Києва не задовольнив апеляцію адвокатів Яни Дугарь на її домашній арешт у справі вбивства журналіста Павла Шеремета. Про це із зали суду інформує журналіст INSIDER.

Прокурор Офісу Генерального прокурора Сергій Зузак заперечував проти аргументів захисту і наводив аргументи, які вже були спростовані адвокатами або суперечать матеріалам справи.

Зокрема, Зузак заявив: "Дугарь приховувала книги з вибухової справи та саперну сумку. Це може свідчити, що вона може бути причетна до виготовлення вибухового пристрою і до його закладання".

При цьому раніше не повідомлялося, що Дугарь підозрюють у виготовленні чи закладанні вибухівки під автомобіль Шеремета. Її підозрюють у тому, що вона є "розвідницею", яка стежила за Шереметом та фотограіувала камери спостереження.

Також прокурор згадав й інших підозрюваних – Андрія Антоненка та Юлію Кузьменко.

"Проведені експертні дослідження ідентифікували цих осіб, як осіб, які закладали вибухівку під автомобіль", — сказав Зузак.

При цьому відео, на якому зображено людей, що закладають вибухівку, сторона обвинувачення в суді не демонструвала. Не оприлюднювали таких відео і в МВС.

Аргументуючи зв’язки Дугарь із Антоненком та Кузьменко, прокурор згадав про корпус міни, який зберігався вдома в Антоненка. Свідок Олександр Положинський у Печерському суді пояснив, що цей предмет Антоненку подарували у зоні АТО.

Натомість Зузак наголосив: "Для чого музиканту корпус міни? Це питання залишається відкритим".

Також прокурор вкотре сказав, що Дугарь "самовільно залишала військову частину", в якій проходила службу. Цього разу зазначивши, що мова йде про 2019 рік.

Раніше адвокати наголошували, що в разі самовільного залишення військової частини, керівництвом складається відповідний рапорт. Таких рапортів обвинувачення суду не надало.

Нагдаємо, Печерський суд Києва продовжив термін нічного домашнього арешту для Яни Дугарь на 60 діб.

Об этом сообщает Роспрес

Колегія суддів. Фото: Герман Крігер

Яна Дугар. Фото: Герман Крігер

Прокурор Зузак. Фото: Герман Крігер

Яна Дугар. Фото: Герман Крігер

Адвокат Яни Дугар Микола Ореховський. Фото: Герман Крігер

Підписуйтесь на наш новий телеграм-канал: https://t.me/theinsider_ua


Джерело статті: “http://www.theinsider.ua/politics/yanu-duhar-zalyshyly-pid-domashnim-areshtom-prokuror-obhruntovuvav-yiyi-aresht-faktamy-yaki-ranishe-buly-sprostovani-u-sudi/”