Preloader

Зміна уряду в Росії: з’явилася реакція США

Ставлення Вашингтона до Росії навряд чи зміняться після зміни її уряду, але США оцінюватимуть розвиток ситуації в країні.


Loading...


Про це заявив держсекретар США Майк Помпео в інтерв’ю радіоведучому Тоні Кацу, передає НАРОДНА ПРАВДА.


“Моя думка така: нам потрібно оцінити, як все це буде розвиватися. З нашої точки зору, у нас є відносини з країнами. Наші дії щодо Росії навряд чи зміняться в результаті деякої перестановки у російському уряді”, – сказав держсекретар.


Також з приводу відставки російського уряду висловилася, глава прес-служби американського зовнішньополітичного відомства Морган Ортагус.


Вона заявила, що Держдеп знає про відставку російського уряду, стежить за новинами і намагається зрозуміти, що значить те, що відбувається.


«Можу сказати, що ми знаходимося на боці російських громадян», — сказала вона.


Ортагус зазначила, що президент США Дональд Трамп неодноразово заявляв, що прагне кращих відносин між урядами США та Росії. За словами представника Держдепу, в цій сфері все залежить від російських лідерів.


Глава прес-служби зазначила, що якщо вони змінять «вороже поведінка», то стосунки між країнами покращаться. На її думку, воно помітно на прикладі можливого втручання Росії в американські вибори.


«Так що ми сподіваємося, що хто б не очолював уряд в Росії, вони врахують наші вимоги змін у зовнішній політиці», — сказала вона.


Нагадаймо, раніше повідомлялося, що Держдума схвалила кандидатуру прем’єр-міністра Російської Федерації, ним став керівник Федеральної податкової служби Михайло Мішустін. Дмитро Медведєв, покинув свій пост 15 січня.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/01/17/zmina-uryadu-v-rosiyi-z-yavylasya-reaktsiya-ssha/”