Preloader

Закарпатець Тома, який грає за угорський ФК, забив єдиний гол у ворота ужгородського "Минаю"

В Угорщині закарпатський ФК "Минай" програв 0:1 місцевому клубу "Казінцбарціка"

У першому товариському матчі в цьому році в Угорщині ФК "Минай" (Ужгород) мінімально поступається місцевому клубу "Казінцбарціка".

Починати підготовку у Європі – це вже традиція для нашої команди. Як і рік тому «минайці» свій перший поєдинок після зимового відпочинку проводять у сусідній країні, повідомляє прес-служба ФК "Минай". Цього разу закарпатці відправилися в Угорщину – в містечко Казінцбарцика, що біля Мішкольца. Там їх чекала 14-та команда з Першої ліги Угорщини.
Зрозуміло, що очікувати оптимальної гри від нашої команди було важко. Футболісти тільки 5 днів тому розпочали перші збори, які традиційно називають «втягуючими»: у команди було по два тренування в день з акцентом на покращення фізичних даних. Можна сказати, що команда працювала під навантаженнями, тому показати свою фірмову якісну гру у товариському матчі не могла – футболістам не вистачало свіжості та і форма далека від оптимальної. Також у складі нашої команди було декілька гравців на перегляді і їм, звісно, не вистачало зіграності та взаєморозуміння з партнерами. Тренерський штаб дав їм можливість проявити себе та звикнути до вимог команди.
Плюс суперник «минайців» мав перевагу: не тільки фактор рідного поля, а й те, що вони раніше почали підготовку до сезону – до цього матчу «Казінцбарцика» встигла вже зіграти 2 товариських поєдинки і трохи набрала ігровий тонус. Зрештою, Перша ліга Угорщини стартує вже 2 лютого.
Проте навіть у такому стані наша команда не зраджувала собі та спробувала нав’язати супернику свою гру. Закарпатці більше володіли м’ячом, контролювали хід поєдинку, непогано комбінували. Хороші моменти забити гол були у Маїка, Карнози, Кополовця та Глаголи. Але не щастило.
«Казінцбарцика» шансів мала менше, але один вона використала на 100% – зуміли втекти у контратаку та забити на 53-ій хвилині. Що цікаво, відзначився вихованець закарпатського футболу, ексгравець ужгородської «Говерли», який вже третій рік грає в Угорщині, Юрій Тома.
Матч так і завершився – з рахунком 0:1 на користь господарів. У складі минайців можна було помітити двох новачків, які знаходяться на перегляді — це ужгородець Дмитро Сартіна (попередній клуб МФК "Миколаїв") та ще один захисник Арсеній Процишин (останній клуб польська "Бітовія" Бітов).
Команда після повернення додому продовжить працювати у звичному режимі, а вже 17-го січня зіграє свій наступний спаринг – з командою Вищої ліги Угорщини «Варда» з Кішварди.

Нагадаємо, в українському футболі немає більш веселого керівництва, ніж у ФК "Минай" — ВІДЕО


Джерело статті: “https://ua-reporter.com/uk/news/zakarpatec-toma-yakyy-graye-za-ugorskyy-fk-zabyv-yedynyy-gol-u-vorota-uzhgorodskogo-mynayu”