Preloader

Рада запровадила відтермінування штрафів за порушення правил зберігання палива

Рада 18 грудня ухвалила в цілому законопроєкт №2317

Верховна Рада 18 грудня ухвалила в цілому законопроєкт №2317 "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України (щодо покращення адміністрування акцизного податку)", передає кореспондент "ГОРДОН".

Документ передбачає відтермінування штрафів за порушення правил зберігання, обліку, виробництва та обігу палива або етилового спирту на акцизних складах. Терміном застосування системи зіставлення показників витратомірів і показників системи електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового встановлено 1 липня 2020 року.

Водночас парламент відмовився підтримати поправку, запропоновану нардепкою від "Слуги народу" Ольгою Василевською-Смаглюк, яка зрівняла акциз на автомобільний газ і бензин.

Голова ГО "Енергетичний омбудсмен" Олександр Трохимець заявив, що якщо Рада проголосує за поправку Василевської-Смаглюк, то ціна на автомобільний скраплений газ із наступного року може зрости на 5 грн/л.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-rada-vvela-vidstrochku-shtrafiv-za-porushennja-pravil-zberigannja-paliva-1479699.html”