Preloader

Палата представників Конгресу США проголосувала за виділення Україні у 2020 році $698 млн

Палата представників підтримала виділення Україні допомоги

Палата представників Конгресу США проголосувала за виділення Україні фінансової допомоги у 2020 бюджетному року в розмірі $698 млн. Про це у своєму Twitter 18 грудня повідомила конгресменка Марсі Каптур.

Ця сума на 2,3 млн більша, ніж виділена Україні 2019 року, наголошено в заяві Каптур.

Виділення фінансової допомоги підтримали в Палаті представників під час голосування за законопроєкти про фінансування роботи уряду США на 2020 рік.

За словами конгресменки, нова підтримка свідчить про "надійну та потужну" двопартійну підтримку України у США.

"Наразі, коли весь світ стурбований політизацією питання фінансової підтримки України з боку адміністрації США, ці нові заходи з боку послідовного Конгресу дають сигнал про надійну та потужну двопартійну підтримку демократичного шляху України, вільної від російської агресії. Конгрес не повинен дозволяти цій або будь-якій іншій адміністрації знову незаконно затримувати таку підтримку", – ідеться в заяві Каптур.

Тепер це питання має підтримати Сенат Конгресу США.


pic.twitter.com/OKuvE92AUk

— Marcy Kaptur (@RepMarcyKaptur) December 17, 2019

Загальний обсяг коштів для підтримки України 2019-го бюджетного року з урахуванням $250 млн, виділених Пентагоном, становить $695,7 млн.

Наприкінці серпня президент США Дональд Трамп вирішив переглянути програму надання допомоги Україні для зміцнення національної безпеки і оборони, щоб переконатися, що гроші Сполучених Штатів в Україні використовують в інтересах Вашингтона, повідомляло видання Politico.

У вересні Білий дім розблокував надання $250 млн за лінією Пентагону.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/-palata-predstavnikiv-kongresu-ssha-progolosuvala-za-vidilennja-ukrajini-u-2020-rotsi-698-mln-1479792.html”