Preloader

Огляд ЗМІ: Чи втручалася Україна в американські вибори та як Трамп «придумав» заяву Зеленського

Getty Images

Дональд Трамп

Getty Images


Що виявило розслідування «втручання» України в американські вибори, як Трамп «придумав» заяву Зеленського і як зберегти здоров’я під час свят — в огляді іноземної преси.

У вівторок, 3 грудня, іноземні ЗМІ пишуть про таке:

  • Що виявило розслідування втручання України в американські вибори
  • Як Дональд Трамп «перекрутив» слова Зеленського
  • Наслідки «русифікації» усіх електронних виробів у Росії
  • Як зберегти здоров’я під час свят

Доказів не знайдено

Розвідувальний комітет Сенату США розслідував можливе втручання України у президентські вибори 2016 року, але не знайшов доказів цього, пише Politico.

Розслідування ініціювали за запитом групи американських сенаторів-республіканців, які підтримували Дональда Трампа у його заявах про спроби Києва саботувати його кандидатуру на користь Гілларі Клінтон під час перегонів, додає видання.

  • «Трамп ображений на українців» — відкриті слухання в Конгресі
  • «Вони всі жахливі». Волкер розповів, що Трамп думає про Україну

«Але, за словами людей, що знайомі із запитом, Розвідувальний комітет Сенату США, який контролюють республіканці, провів ретельне розслідування цієї теорії і не знайшов доказів того, що Україна проводила централізовану кампанію з втручання (у вибори — Ред.), схожу на спроби Кремля допомогти Трампу перемогти у 2016 році», — йдеться у статті.

Ряд членів комітету відмовився коментувати ситуацію.

Видання цитує коментар заступника голови комітету Марка Ворнера мовнику PBS, в якому він сказав: «Мені абсолютно зрозуміло, і про це свідчив кожен високопосадовець правоохоронних органів та розвідувальної спільноти, що ця шалена конспірологічна теорія про те, що за втручанням 2016 року стояла Україна, не має під собою жодного підґрунтя».

«Ввів в оману»

Зеленський

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/oglyad-zmi-chi-vtruchalasya-ukrajina-v-amerikanski-vibori-ta-yak-tramp-pridumav-zayavu-zelenskogo-50057147.html”