Preloader

Угорщина попросила у Путіна захисту від України: у "Слузі народу" жорстко відреагували

Народний депутат від фракції "Слуга народу" і колишній глава комітету Верховної Ради з міжнародних зв’язків Богдан Яременко відреагував на заклик Угорщини до Росії "захистити" її нацменшину від України.

Своєю думкою він поділився у вівторок, 3 грудня, на сторінці в Facebook, пообіцявши належну відповідь від парламенту.

"Звичайно, вірити російським ЗМІ не хочеться. Але якщо повідомлення про звернення угорського парламенту в Держдуму РФ з пропозицією про співпрацю в сфері захисту прав нацменшин в Україні виявиться правдою, то воно не залишиться без реагування Верховної Ради", – написав парламентарій.

Новини
Пішов проти НАТО та України: МЗС після скандалу вручило ноту послу Угорщини
У "Слузі народу" відреагували на послання Угорщини Путіну

У "Слузі народу" відреагували на послання Угорщини Путіну

zn.ua

"Ми добре знаємо, як Росія "захищає" свої "нацменшини". Не думаю, що хтось дасть Угорщині такий шанс", – додав він.

Яременко також додав, що, незважаючи на все, угорці в Україні – це наші лояльні громадяни, і українська держава несе повну відповідальність за захист їх інтересів і прав.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше росЗМІ повідомили, що парламент Угорщини звернувся до нелегітимної Держдуми з проханням об’єднати зусилля щодо захисту прав мовних меншин в Україні.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! ПідписуйсяДжерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/abroad/ugorschina-poprosila-zahistu-u-rosii-v-sluzi-narodu-vidpovili-novini.htm”