Preloader

У Британії понад 20 млн осіб отримали першу дозу вакцини проти COVID-19

Великобританія посідає п’яте місці у світі за кількістю хворих

У Великобританії понад 20 млн осіб ввели першу дозу вакцини проти коронавірусної інфекції COVID-19. Про це 28 лютого повідомив міністр охорони здоров’я Британії Метт Генкок на своїй сторінці у Twitter.

Об этом сообщает Вневоле

Генкок зазначив, що цей показник – "вражаюче досягнення для країни".

Точної кількості людей, яким вкололи щонайменше одну дозу вакцини, не повідомляють.


I’m delighted more than 20 million people across the UK have now been vaccinated.

A magnificent achievement for the country.

The vaccine is our route out. When you get the call, get the jab! pic.twitter.com/HCwxpqn7RN

— Matt Hancock (@MattHancock) February 28, 2021

За інформацією BBC, станом на 27 лютого у Британії понад 760 тис. осіб уже імунізовано двома дозами вакцини.

8 грудня 2020 року Британія розпочала програму масової вакцинації населення проти коронавірусу препаратом BNT162b2, розробленим американською компанією Pfizer спільно з німецькою BioNTech.

Вакцину Pfizer вводять двічі з інтервалом у 21 день. Імунітет починає виявлятися після першої дози. Повною мірою вакцина починає діяти за сім днів після другої дози. Більшість побічних ефектів переносять легко, і зазвичай вони тривають впродовж приблизно одного дня.

У світі станом на 28 лютого зробили понад 236 млн щеплень проти коронавірусу у 103 країнах. Про це свідчать дані агентства Bloomberg. У Британії, за даними американського Університету Джонса Гопкінса станом на 28 лютого, коронавіруснy інфекцію підтвердили у майже 4,2 млн осіб, приблизно 123 тис. – померло. Великобританія посідає п’яте місці у світі за кількістю хворих.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/u-britaniji-bilshe-20-mln-osib-otrimali-pershu-dozu-vaktsini-vid-covid-19-1541881.html”