Preloader

Коронавірус в Європі - У Великій Британії померли вже понад 100 тисяч людей

Велика Британія першою серед європейських країн зафіксувала понад 100 тисяч смертей через ускладнення від коронавірусу.

Об этом сообщает Алексей Пивоваров

Про це повідомляє The Times.

Згідно з даними уряду, загальне число летальних випадків серед пацієнтів з COVID-19 досягла 103 602, за останню добу від коронавірусу померли понад 1,6 тис. Осіб. Також повідомляється про більш ніж 20 тис. нових випадків COVID-19. Також в країні вже понад 6,5 млн осіб пройшли першу фазу вакцинації.

Як пише BBC, премʼєр-міністр країни Борис Джонсон висловив «глибокий жаль» з приводу жертв пандемії і додав, що несе «повну відповідальність за все, що зробив уряд».

  • У грудні Велика Британія повідомила про новий штам коронавірусу. Він має 22 зміни в генетичному коді та, за попередніми даними, передається на 70% швидше й заражає значно більше дітей, аніж раніше. Мутований штам вже поширився за кордон. Вакцина від коронавірусу компаній Pfizer і BioNTech ефективна проти нього.
  • Пізніше Джонсон повідомив, що згідно з першими даними, «британський» штам коронавірусу може бути більш смертоносним за інші.


Джерело статті: “https://babel.ua/news/58315-velika-britaniya-pershoyu-v-yevropi-peretnula-poznachku-u-100-tisyach-smertey-vid-koronavirusu”