Preloader

На Одещині посадовця мерії Подільська викрили на підкупі членів виборчкому

На Одещині Служба безпеки України викрила посадовця мерії Подільська на підкупі членів виборчої комісії в інтересах однієї з політичних сил.

Об этом сообщает FLB


Оперативники спецслужби встановили, що організатором підкупу є начальник одного з управлінь Подільської міськради, який також є депутатом ради міста. За різні суми винагороди він запропонував члену міського виборчкому не реєструвати кандидатів від конкуруючої політичної сили та забезпечити позитивне голосування з лобістських питань його партії.За наявною інформацією, дії депутата координував один із керівників Одеської облради. Він має спільні бізнес-інтереси у регіоні з діючим народним депутатом України. Перемога на виборах у Подільську міськраду потрібної політсили мала сприяти «розвитку» їхнього бізнесу.Правоохоронці затримали керівника управління мерії у Подільську під час передачі члену виборчкому частини неправомірної вигоди.


Триває досудове розслідування за ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України.


Операція проводилась під процесуальним керівництвом прокуратури Одеської області.


Служба безпеки УкраїниДжерело статті: “https://cripo.com.ua/news/crime/na-odeshhini-posadovtsya-meriyi-podilska-vikrili-na-pidkupi-chleniv-viborchkomu/”