Preloader

Сенат США включив нові санкції проти Північного потоку-2 в проект оборонного бюджету

REUTERS/Maxim Shemetov — RC2VCF91KMLJ/File Photo

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Північний потік-2 готовий на 94%

REUTERS/Maxim Shemetov — RC2VCF91KMLJ/File Photo


Конгресмен від Республіканської партії Стів Вомак повідомив, що Сенат США додав до проекту оборонного бюджету частину про введення додаткових санкцій проти російського газопроводу Північний потік — 2.

Про це Вомак написав у Twitter.

Він зазначив, що пишається, що є співавтором санкцій, які покликані зупинити зведення Північного потоку — 2.

Читайте також:
Німеччина готова ввести санкції проти США через Північний потік-2 — Bloomberg

«Путін хоче використовувати газопровід Північний потік-2 в якості інструменту примусу. Він хоче підірвати наших союзників в Україні та Польщі і збільшити залежність від російського газу. Я пишаюся бути співавтором санкцій, спрямованих на те, щоб зупинити його будівництво і аплодую Сенату за включення цього пріоритету в проект бюджету національної оборони», — написав Вомак.

Як повідомлялося, раніше в Сенат США був внесений законопроект, що передбачає додаткові санкції проти проекту газопроводу Північний потік-2. Згідно із заявою сенатора-республіканця Теда Круза, одного з авторів законопроекту, санкції націлені «на те, щоб перешкодити завершенню будівництва Північного потоку-2», і будуть поширюватися на всіх, «хто так чи інакше задіяний в прокладанні газопроводу».

Читайте також:
Газ із перешкодами. Як європейські правила і американські санкції заважають Газпрому запустити Північний потік-2

Будівництво газопроводу Північний потік-2 було зупинено через санкції США. У Газпромі заявили, що побудований на 94% газопровід буде введено в дію російською стороною.

Редактор: Ірина Корнієнко

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/biz/markets/pivnichniy-potik-2-senat-ssha-vklyuchiv-novi-sankciji-v-proekt-oboronnogo-byudzhetu-ostanni-novini-50097165.html”