Preloader

Коронавірус в Італії: коли очікується спад епідемії

У той час, як в “пацієнт №1” з діагнозом коронавірус у Італії одужав та благає всіх дотримуватися самоізоляції, на цьому тижні в країні очікується пік пандемії COVID-19 і початок її спаду.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на ANSA, таким прогнозом поділився помічник гендиректора стратегічних ініціатив Всесвітньої організації охорони здоров’я Раньєрі Гуерра.Loading...

“Уповільнення темпів збільшення зараження – це дуже позитивний фактор, і в деяких регіонах, я вважаю, ми близькі до переломної точки кривої, тому пік може бути досягнутий на цьому тижні, а потім він може почати падати”, – зазначив він.

За словами Гуерра, саме цей тиждень і перші дні наступного стануть показовими і вирішальними – саме тоді буде видно результати заходів, які прийняло італійський уряд 15-20 днів назад.

Нагадаємо, 34-річна медсестра Даніела Треццо з Італії вчинила самогубство після того, як отримала позитивний тест на COVID-19.

Раніше західні журналісти показали що саме зараз відбувається в Італії (лікарня Бергамо). На відео видно, що палати повністю забиті, людей розміщують просто в коридорах. Люди у важкому стані, вони задихаються. Демонструючи ці кадри, лікарі хочуть, щоб прості люди, бачачи це, не ігнорували карантин і не піддавали сумніву рішучі заходи уряду по боротьбі з коронавірусом.

Крім того, в Італії через високий рівень смертності внаслідок зараження коронавірусом COVID-19 в крематоріях утворилася велика “черга” з трун. Катастрофічна ситуація в крематорії міста Серравалле-Скривія потрапила на відео.

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/03/25/koronavirus-v-italiyi-koly-ochikuyetsya-spad-epidemiyi/”