Preloader

Євробачення-2020: чи скасують конкурс через коронавірус

Незважаючи на те, що в Нідерландах, як і у низці європейських країн, скасували публічні заходи через коронавірус, підготовка до «Євробачення» йде повним ходом. Влади Роттердама, де в травні відбудеться конкурс, заявили, що поки скасовувати або переносити конкурс на інші дати не будуть.

Об этом сообщает Преступная Россия


Loading...


Мер Роттердама Ахмед Абуталеб в інтерв’ю RTV Rijnmond сказав, що вони повернутися до питання з конкурсом 5-6 квітня. Тоді, найімовірніше, і вирішиться доля «Євробачення» передає НАРОДНА ПРАВДА


«Для мене останній день — це момент, коли ми починаємо будувати сцену. В цей день повинні уточнити: пройде „Євробачення“ чи ні. У нас є два варіанти: EBU і AVROTROS (голландський мовник) можуть прийняти рішення про проведення або скасування. Але зараз занадто рано», — зазначив Ахмед Абуталеб.


Зараз підготовка до конкурсу триває у звичному режимі і в заплановані терміни.


«Ми стежимо за ситуацією з поширенням вірусу щодня. Поки конкурс не потребує якихось додаткових рішень. Підготовка триває в повному обсязі. Я думаю, що в середині квітня потрібно буде повернутися до цього питання, проте зараз у нас все ще багато часу до конкурсу», — цитує слова члена муніципальної ради Роттердама з туризму Касмі видання ad.nl.


Раніше повідомлялося, що Євробачення-2020 можуть скасувати через поширення коронавіруса.


Нагадаємо, раніше повідомлялося, що група Little Big презентувала пісню «Uno», з якою представить Росію на музичному конкурсі Євробачення 2020.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/03/13/yevrobachennya-2020-chy-skasuyut-konkurs-cherez-koronavirus/”