Ліга чемпіонів: ПСЖ і Атлетико пробилися в чвертьфінал

Парижани і мадридці продовжують боротьбу в найпрестижнішому єврокубку.

Об этом сообщает Руспрес

Loading...

11 березня в рамках 1/8 фіналу Ліги чемпіонів були зіграні два матчі-відповіді, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

ПСЖ вдома виграв з рахунком 2:0 у дортмундської Боруссії. За парижан голами відзначилися Неймар і Хуан Бернат. Парижани за сумою двох зустрічей перемогли 3:2 (в Дортмунді виграла Боруссія 2:1) і пройшли до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

В іншому поєдинку Ліверпуль вдома поступився Атлетіко з рахунком 2:3. “Мерсісайдці” домінували протягом усієї зустрічі і, завдяки голу Жоржиньйо Вейнальдума, з рахунком 1:0 виграли основний час. Через те, що з таким же рахунком переміг у Мадриді Атлетіко, доля зустрічі вирішувалася в овертаймах. Там Ліверпуль знову забив після голу Роберто Фірміно. Але “матрацники” потім тричі забили в ворота резервного голкіпера англійського гранда Адріана. Точно пробивали Маркос Льоренте, який оформив дубль, і Альваро Мората. Відзначимо і прекрасну гру в рамці воротаря мадридців Яна Облака, який просто-таки творив чудеса гри, відбиваючи удар за ударом гравців Ліверпуля. Так Атлетіко вийшов в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.