Preloader

Євробачення-2020: перші відео учасників з різних країн

Євробачення-2020 стартує 12 травня у Роттердамі. Гранд-фінал заплановано на 16 травня.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Obozrevatel, вже відомі учасники від 24 країн

Польща
Від країни виступить 17-річна Аліція Шемплинская. У 2019 році вона перемогла на конкурсі “Голос Польщі”. У Роттердамі вона виступить з піснею Empires.

Словенія
Від Словенії виступить Анна Соклич. У Роттердамі вона представить пісню VODA, яку написала у співавторстві з Божаном Симончичем.

Україна
22 лютого у фіналі Нацвідбору на Євробачення-2020 перемогла група Go_A . Вона об’єднує український автентичний вокал, сучасні танцювальні біти, африканські барабани і потужні гітарні вібрації під вибухову музичну суміш. Колектив отримав максимальну кількість балів, тому став беззаперечним лідером шоу. У Роттердамі Go_A виконає україномовну пісню “Соловей”.

Організатори Євробачення-2020 називають українців одними з головних претендентів на перемогу, звертаючи уваги, що представники нашої країни часто входять в десятку лідерів шоу.

Греція
Греко-нідерландська співачка і актриса Stefania Liberakakis представить Грецію на “Євробаченні” в Роттердамі. Дівчині 17 років, народилася вона в сім’ї греків у Нідерландах. Співачка стала відомою після участі в шоу “Голос країни. Діти”. Її перший сольний сингл Stupid Reasons вийшов у 2018 році. На конкурсі Стефанія виконає пісню SuperGirl.

Норвегія
Норвегію на конкурсі Євробачення представлятиме співачка Ulrikke Brandstorp. Їй 24, і вона вже досить відома в своїй країні.

Литва
Литву на конкурсі представить група The Roop, яка складається з трьох учасників. Вони характеризують свій музичний стиль як поєднання поп-року і інді. Група виступить з піснею On Fire.

Італія
Італію представить співак Diodato. Одного разу він виграв нагороду MTV Italia в категорії “Краще нове покоління”. Співак випустив два альбоми і дебютував як кіноактор. Артист виступить з піснею Fai Rumore.

Румунія
Від Румунії на Євробаченні-2020 виступить співачка Роксен.

View this post on Instagram

Representing Romania at #ESC2020 is @isroxen