Preloader

В Україні зріс максимальний розмір кредиту онлайн

МФО, надають фінансову допомогу українцям, збільшили розмір кредиту онлайн до 10 000 гривень. Тепер громадяни України зможуть за чверть години вирішити як невеликі матеріальні труднощі, так і серйозні фінансові проблеми.

Об этом сообщает Роспрес

В Україні зріс максимальний розмір кредиту онлайн

Кредит онлайн на будь-які цілі

В Україні продовжує зростати кількість мікрофінансових організацій, як і їх клієнтів. Люди не бажають надавати особисті та платіжні дані, чекати відповіді від представників банків по кілька днів / тижнів. У неплатоспроможною категорії громадян зовсім немає ніяких шансів оформити кредит на вигідних умовах.

МФО лояльніше ставиться до позичальників. Нещодавнє підвищення розміру мікрокредиту до 10 000 гривень привернуло до них ще більше уваги. Тепер кредит онлайн можна взяти для вирішення різноманітних питань:

  • покупка нової техніки або меблів;


  • подорож;


  • подарунки коханій людині, друзям, родичам;


  • покриття орендної плати і комунальних платежів;


  • оплата навчання на курсах або у вищому навчальному закладі;


  • покриття медичних витрат;


  • придбання партії товарів для власного бізнесу.


На відміну від банківських організацій, МФО не контролює використання позикових коштів. У більшості компаній 85-95% позичальників отримують кредит онлайн без будь-яких проблем. Головне – уважно заповнювати анкету, вказуючи достовірну інформацію.

10 000 гривень в борг для неплатоспроможних українців

Раніше максимальний розмір мікрокредиту становив 3000-5000 гривень. Нещодавно українська мікрофінансових організація Cashinsky стала однією з перших, хто пропонує від 800 до 10 000₴ На сервісі нові клієнти можуть взяти мікрокредит швидко, що дозволяє в короткі терміни вирішити фінансові проблеми, при цьому уникнути величезної переплати.

Для багатьох приємним сюрпризом стала відсутність змін в умовах кредитування. Взяти кредит онлайн можуть неплатоспроможні українці, включаючи студентів, пенсіонерів і домогосподарок.

Для оформлення мікрокредиту позичальник повинен:

  • бути старше 18 років;


  • мати при собі посвідчення особи громадянина України та ідентифікаційний код;


  • мати діючий номер мобільного телефону, email і карту українського банку.


Новим клієнтам на оформлення кредиту на карту в МФО потрібно менше години. Досить пройти реєстрацію, заповнити анкету, вказати і підтвердити платіжні дані.

Сервіси працюють цілодобово, тому в будь-який момент можна перейти в особистий кабінет, заповнити та надіслати заявку. Їх розглядає система, тому при відсутності помилок і помилкової інформації велика ймовірність оперативно отримати позитивну відповідь. Заявки розглядаються протягом 14 хвилин. Якщо запит схвалений, гроші відправляють на карту протягом 3-5 хвилин, незалежно від часу доби і дня тижня.

Якщо МФО продовжать покращувати умови, які вже і так приваблюють сотні тисяч позичальників по всій Україні, то їх популярність зросте до неймовірних масштабів. Невигідні умови і постійні відмови у видачі мікрокредитів від банківських організацій тільки сприяють зростанню популярності мікрофінансових організацій.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/v-ukraini-zris-maksimalnij-rozmir-kreditu-onlajn.htm”